Aktualności

Wesprzyj nas

Wesprzyj nas

Fundacja Pociechom już 20 lat prowadzi działania na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Dzięki wsparciu PFRON od 2004 roku udało nam się przeprowadzić już ponad 64 200 godzin rehabilitacji – z czego samej hipoterapii 52 900 godzin. W ten sposób z naszej pomocy skorzystało ponad 2500 dzieci!

Przypominamy Wam, że nasza rehabilitacja to nie tylko hipoterapia, ale także terapia ręki, terapia SI, zajęcia logopedyczne, zajęcia z psychologiem czy metoda dobrego startu. Każdą z tych form rehabilitacji prowadzą wyspecjalizowani terapeuci.

Z roku na rok zainteresowanie rehabilitacją w naszej Fundacji wzrasta. Wsparcie wszelkich instytucji jest niewspółmierne do zapotrzebowania na pomoc dzieciom niepełnosprawnym. Dzięki Waszemu ciągłemu wsparciu możemy zapewniać pomoc większej liczbie dzieci. Nie każdego z rodziców stać na wykupienie karnetu, dlatego też prosimy Was o pomoc.

Wesprzyj nas – przekaż 1 %

Jedną z form pomocy jest przekazanie swojego 1%. Już dziś zachęcamy Was do wybrania Fundacji Pociechom jako organizacji pożytku publicznego, którą chcecie wesprzeć. Jesienią będziemy Wam o tym przypominać. Udostępnimy także darmowy program do wypełnienia rozliczenia podatkowego, aby ułatwić Wam formalności. Szczegółowe informacje, na co zbieramy w tym roku przekażemy już niebawem.

Wesprzyj nas – przekaż darowiznę

Jeśli chciałbyś wpłacić darowiznę pieniężną na nasze konto – możesz to zrobić dwojako. Albo bez zaznaczania konkretnego celu – albo z opisem – np. na marchewkę dla konia Bączka, na hipoterapię, na zakup nowych toczków. Wybór należy do Ciebie. 

Możesz również przekazać nam darowiznę rzeczową – w postaci marchewek, siana, sprzętu jeździeckiego i wielu innych potrzebnych nam przedmiotów. Przed przywiezieniem tych rzeczy, nie zapomnij jednak zadzwonić do nas. Może się okazać, że aktualnie nie potrzebujemy jakiś rzeczy, a inne są nam niezbędne. 

Wesprzyj nas – zostań honorowym opiekunem konia

Możesz przez comiesięczne wpłaty wspierać wybranego przez siebie konia – zapewniając mu utrzymanie. Wybierz konia, napisz do nas maila media@pociechom.org.pl, wpłać darowiznę i otrzymaj zdjęcie konia wraz odbiciem jego podkowy. Dzięki Twojemu wsparciu, jeden z naszych koni będzie czuł się jeszcze bardziej zaopiekowany. Wszystkie nasze konie znajdziesz pod linkiem

Wesprzyj nas – zostań wolontariuszem

Poszukujemy osób, które pomogą nam w działaniach związanych z jazdą konną- zarówno siodłanie koni, czyszczenie, pomoc w oprowadzaniu na koniu. Jeśli posiadacie umiejętności jeździeckie – jesteście dla nas wspaniałymi kandydatami na wolontariuszy. Za pomoc oferujemy darmowe lekcje jazdy konnej.

Leave a Comment (0) ↓