Nasi instruktorzy

Wojciech Bechta

Instruktor jazdy konnej

  Pochodzi z zagłębia końskiego – Janowa Podlaskiego. Przygodę z końmi rozpoczął w dzieciństwie – najpierw w prywatnej stajni, którą szybko zamienił na tę o profilu sportowym. Jako szesnastoletni chłopak związał się z klubem jeździeckim, gdzie zaczął prowadzić pierwsze jazdy. W marcu 2007 uzyskał tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności: jazda konna. W 2008 ukończył Akademię Podlaską, gdzie na Wydziale Przyrodniczym uzyskał tytuł: zootechnik o specjalności hipologia. Prowadził stajnię Ślązaków, gdzie miał swoje pierwsze konie. Następnie zmienił profil na konie pokazowe. Przez 2 lata mieszkał w Szwajcarii i opiekował się stadem 30 koni. Od maja 2013 pracuje w Stajni Pociecha

  Elżbieta Kawecki – Jezienicki

  Instruktor Jazdy Konnej

   Inżynier zootechnik. Doświadczenie w pracy z końmi zdobyła w Polsce i zagranicą, zawodniczka ujeżdżenia. Posiada tytuł instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Sędzia dyscypliny ujeżdżanie. Doświadczony instrukor, długoletnia pracownica naszej Stajni.

   Tadeusz Bechta

   Stajenny

    Serce i rozum naszej stajni. Pan Tadeusz jest pracownikiem Fundacji już wiele lat i zna się na koniach, jak nikt inny. Jest zarówno stajennym, jak i prowadzi zajęcia z jazdy konnej i oprowadzanki. Pod swoimi skrzydłami ma także wielu naszych fundacyjnych wolontariuszy.