Dla rodzin i przyjaciół

RODZINY I PRZYJACIELE DOBRZE SPĘDZĄ U NAS CZAS

PIKNIKI RODZINNE

– PIKNIKI RODZINNE –

W naszej Stajni nie brak atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Główna z nich to, oczywiście, spotkanie z końmi i jazda konna pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Na potrzeby pikniku możemy także przygotować ognisko, animacje dla dzieci czy wspólne aktywności integracyjne np. rodzinne zawody sportowe i gry terenowe. Oczywiście, jeżeli mają Państwo własne pomysły na atrakcje piknikowe, prosimy nam o nich opowiedzieć, chętnie podejmiemy się ich realizacji.

Oferujemy wynajem przestrzeni pod zaplanowaną przez Państwa imprezę lub wzięcie udziału w pikniku w całości zorganizowanym przez nas. Możemy także uświetnić Państwa imprezę poza terenem Stajni Pociecha przyjeżdżając na nią z naszymi końmi wraz z obsługą.

IMPREZY KALENDARZOWE

– IMPREZY KALENDARZOWE –

Wigilia, Dzień Wiosny, Wielkanoc

Spotkania okolicznościowe w gronie rodziny czy przyjaciół to doskonała okazja do wzmocnienia więzi. Niepowtarzalna atmosfera panująca w naszej stajni, spotkanie z końmi, rozległy teren z bogatą przyrodą, klimatyczny domek z kominkiem, czas spędzony wokół ogniska gwarantują niezapomniane wspomnienia zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Zapraszamy na spotkania świąteczne, urodzinowe czy Andrzejki lub Dzień Wiosny. Wybrane rozwiązania omawiamy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na Państwa własne propozycje i sugestie. Możemy także uświetnić imprezę poza terenem Stajni Pociecha przyjeżdżając na nią z naszymi końmi wraz z obsługą.

SPOTKANIA PRZY OGNISKU

– SPOTKANIA PRZY OGNISKU –

Po spotkaniu z końmi, zarówno dzieci, jak i dorośli chętnie pozostają w kontakcie z naturą. Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej propozycji. Zapraszamy Państwa do naszego paleniska. Oferujemy także dostęp do klimatycznego domku z kominkiem i zadaszonej altany. Wspólne spędzenie popołudnia przy ognisku, z pieczeniem kiełbasek czy warzyw będzie doskonałym zakończeniem wizyty w Stajni Pociecha – zintegruje grupę i umocni więzi między jej członkami.

PLENERY MALARSKIE

– PLENERY MALARSKIE –

Plener malarski czy fotograficzny to świetny pomysł na zorganizowanie spotkania grupki przyjaciół mających podobną pasję – zarówno amatorów, jak i zawodowców. Każda z pór roku to dobry czas na rozkoszowanie się urokami rozległego terenu stajni, który zaskakuje bogactwem fauny i flory. Piękne, zadbane konie w takiej scenerii prezentują się zachwycająco! Dodatkowo, w naszym bezpośrednim sąsiedztwie leży nadwiślański obszar Natura 2000, który także kusi wspaniałościami przyrody. Do dyspozycji artystów udostępniamy domek z kominkiem i zadaszoną altanę.

SESJE FOTOGRAFICZNE

– SESJE FOTOGRAFICZNE –

Sesje ślubne 

imprezy dla dzieci warszawaNajważniejsze w życiu chwile wymagają niezwykłej oprawy. Wspaniałą pamiątką dla Młodych Par i ich bliskich mogą być fotografie z naszymi końmi. Nowożeńcom i ich fotografom umożliwiamy pracę z końmi na terenie Stajni lub w plenerze, pod opieką naszego instruktora. Istnieje możliwość zaangażowania do sesji jednego lub kilku koni, w zależności od fantazji fotografa i świeżo upieczonych małżonków.file0001530492016

 

Sesje pozostałe

Istnieje możliwość wykonania innych fotografii i nagrań z udziałem naszych koni w stajni lub w wybranym miejscu. Konie wspaniale prezentują się w materiałach promocyjnych i reklamowych. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje – również nietypowe.

–BON PODARUNKOWY–

Zrób prezent bliskiej Ci osobie i zakup u nas Bon Podarunkowy. Możesz wykupić dowolną ilość jazd po 60 zł. W wypadku karnetu na 10 jazd – oszczędzasz 100 zł – płacisz za niego jedyne 500 zł. W siedzibie naszej Fundacji otrzymujesz piękny Bon, który wręczasz przyjacielowi, ukochanej, dziecku – komu tylko zechcesz. Mogą z niego skorzystać zarówno osoby, które nigdy nie jeździły konno – wówczas zaczynają od jazdy na lonży, jak i wprawni jeźdźcy, którzy radzą sobie samodzielnie.