Komu przekazać 1% podatku (i na co)?

Komu przekazać 1% podatku (i na co)?

Zajęcia hipoterapeutyczne, odbywają się w naszej fundacji w sposób ciągły, przez okrągły rok. To bardzo ważne dla rozwoju dziecka, by terapia była prowadzona bez przerw, w sposób systematyczny. Wszystkim chętnym zapewniamy taką możliwość. Nieustannie podziwiamy nasze Panie hipoterapeutki, którym niestraszne są zimowe warunki pracy. Mimo to, zima odstrasza część naszych podopiecznych i zawieszają bądź ograniczają terapię na ten okres.

W tym roku chcemy zakupić nowego konia do hipoterapii dla dzieci z niepełnosprawnościami wraz z całym wyposażeniem rehabilitacyjnym pod zajęcia hipoterapeutyczne.

Z racji, że nasz wysłużony Bączek przeszedł już na emeryturę, szukamy godnego następcy, konia, który byłby wsparciem dla dzieci i wspomagał je w rozwoju. Nowy koń pomógłby nam pokonywać ograniczenia naszych podopiecznych.

Teraz zwracamy się także do Państwa o rozważenie możliwości wsparcia naszych działań. Pokładamy wielką nadzieję w tym, iż wpłaty z 1% podatku uda nam się zebrać kwotę na zakup oraz utrzymanie nowego konia do hipoterapii.

Jeżeli zastanawiają się Państwo komu przekazać 1% podatku, prosimy o wpłaty dla Fundacji Pociechom –

nasz nr KRS to 0000058357

To Państwa hojność we współtworzeniu tego projektu umożliwi wspieranie rozwoju dzieci w możliwie najlepszych warunkach. Wierzymy, że to marzenie już w tym roku stanie się rzeczywistością, będąc udziałem wielu otwartych serc.

Serdecznie dziękujemy za Państwa wpłaty 1%!